Hangzhou Rebon Dolap Co, Ltd

Hangzhou Rebon Dolap Co Ltd Çin'de bir profesyonel mutfak dolapları üreticilerinden biri,

Ana sayfa > Haber > İçerik
Kabin Temizliği ve Küçük Bilginin Bakımı
- Jan 07, 2018 -

Kabin bakımı: yüksek sıcaklıktan, kaynar sudan veya pişirme kapından kaçının. Mutfak tezgahını mutfak tezgahının üstüne koymayın. Kapak ambry mesa'nı deforme edebilir veya rengini değiştirebilir. Kabin yüzeyinin temizliğine ve bakımına dikkat edin. Masif ahşap dolaplarda kalan kiri aynı gün temizlemeye çalışın. Ahşap dolabın her ayı bir ayda bir bakımı yapmak en iyisidir: uzun süre parlak tutmak için yıkama ve balmumu. Sert çiziklerden kaçının. Temizleme yaparken, sıradan zamanlarda dikkat etmeniz gereken temiz alet dokunmatik dolapları yapmayın, sert metallerin veya diğer keskin nesnelerin çarpışma mobilyalarının gürültülüğüne izin vermeyin, yüzeyini korumak için çürük izleri vardır. Biz ambry kullanımındaki kapalı sıcaklık farkına dikkat, ısıtma veya havalandırma sesi, nem kaynağı yakınında bulunan ambry'i önlemeliyiz, mutfakta aşırı su buharlamasını önlemek için kışın yağışlı mevsiminde dikkat edilmelidir. nem.

Çekmece herhangi bir nötr deterjanla temizlenebilir, ancak tüm çekmece çekildiğinde çok sertçe bastırılmamasına dikkat edin. Kapı açıkken, menteşenin hasar görmesini önlemek için kapı plakasına sertçe vurmayın. Kabini temizlerken, menteşeye damlayan sıvı varsa kuru bezle temizleyin. Günlük temizliği su veya nötr deterjanlar ile kullanın, ancak buzlanma için çelik yünü kullanmayın. Çatal-kaşık tamamen kuru olmadığında ahşap kiler koymayın, aksi halde su işareti bırakabilir ve sağlık riskleri getirebilir.

Ambry temizleme yöntemi: Ambry yüzey çok pürüzsüzdür, ambry mesini yıkamak için çok zor bir şey kullanmayın, deterjanın temizlenmesi bulaşık bezi ile iyidir, ambry tabii ki su ile uzun süre kalmaz. En iyi kullanımı yaptıktan sonra, temiz, havayla kuru bir süpürge kullanmayın.

Mobilya kullanımında orta derecede ambry kullanımı en sık, günlük temizlik yapmak, kabin temizliğini korumak, eve daha güzel yapmak gerekiyor.

 

Hangzhou Rebon Dolaplar Co, Ltd

ADD: No 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Çin

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAX: + 86-571-82998655

E-posta: reboncabinets@chinarebon.com